Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Сигнализация для дома/квартиры
Автор Повідомлення
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #41
01-03-2018 19:43 RE: Сигнализация для дома/квартиры

Датчик один штатний безпровідний, інші докупляв канадські провідні, які саме вже не памятаю... Всередині в датчику є регулювання чутливості - 2 позиції. Але це мабуть на всіх так.
На тварин взагалі пофіг, в мене їх немає і всі датчики стоять всередині будинку.

До охорони я не підключав (хоча можна) - сам собі охорона, їхати мені туди 15 хв.

Одного разу правда сталася фігня - був далеко і в 4 ранку спрацювання. Централь каже спрацював безпровідний датчик. В мене паніка...Поки доїду - більше 100 км. А тоді думаю якби хтось заліз то мало б декілька датчиків відразу спрацювати. Дзвоню до сусіда)) Кажу можете глянуть шо там робиться?) Він правда не полінився, взяв драбину, переліз через паркан...Каже в тебе все Ок, вікна двері цілі) Потім виставив йому пляшку коньяку - каже єслі шо дзвони Mr. Green Глюконув саме безпровідний датчик - виявляється є така фігня що коли знижується заряд батарейки то може давати ложне спрацювання. Тож за батарейками треба регулярно слідкувати якщо датчики безпровідні.

З приводу оператора...будинок під Києвом - тож покриття гарне на всіх операторах. Різниця (на телефоні) може бути 1-2 палки. Спершу стояв МТС - підвисало регулярно, доводилося перезавантажувати. Дзвонив в службу підтримки - сказали корректно працює тільки з Київстаром, я не вірив...Думав уже здавати по гарантії. А тоді плюнув поставив Київстар і все як рукою зняло.
Шукати всі повідомлення учасника
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 211
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #42
01-03-2018 20:12 RE: Сигнализация для дома/квартиры

Значить кривувата прошивонька на девайсі сему... Курить
Шукати всі повідомлення учасника
Gamber Немає
Писатель
***

Повідомлень: 252
Приєднався: Jun 2012
Киев
Honda CR-V
Повідомлення: #43
19-03-2018 18:30 RE: Сигнализация для дома/квартиры

Недавно делал себе на дачу. Централь GSM Universal. Настройка всего этого добра через допотопную программу, но довольно функционально, все мои потребности удовлетворяет. Датчик сначала поставил один обычный на улице (не помню модель), было много ложных сработок (в основном из-за попадающего на датчик солнечного света), поэтому поменял на ИК+микроволновой SWAN 1000. С ним ложные сработки бывают очень редко. Вокруг дома таких 5 датчиков. Все работает как часы, за 7 месяцев 24/7 работы не было ни одного подвисания централи. Чуть позже поставил регистратор, взял на розетке по "акции" TEKSAR дешевый, поставил по периметру 4 камеры, которые можно посмотреть через приложение на смартфоне или через браузер на компе. Т.к. интернета на даче нет, купил 3G-модем МТС Коннекти поставил внешнюю антенну для лучшего сигнала, подключил модем к роутеру и от роутера по кабелю подал интернет на регистратор. Инет периодически отваливается из-за реалий нашего CDMA-3G поэтому было решено пустить питание на роутер через управляемый канал централи. Теперь, когда не могу достучаться до камер, звоню на сигналку и запускаю внешний выход, который разрывает питание роутера на 5 сек. и таким образом перезагружается роутер, после чего могу опять лицезреть камеры Smile
К этому всему стоит мощная сирена и светодиодный прожектор у двери, который подключен через реле к той же централи и во время сработки начинает светить 5 мин, потом автоматом отключается Smile
Все это сохраняет мои нервы, т.к. иногда бывают ложные сработки и можно зайти на регистратор и посмотреть, что там творится. Если все ок, звоню на сигналку и отключаю.
Централь со всеми интересующими меня модулями получилась мне тогда около 3200. Датчики по 400 грн взял на олх (запечатанные). видеорегистратор с камерами около 4т. Антенна с роутером около 900 грн. Это из того что помню Smile

[Зображення: 127795-6.png]
Шукати всі повідомлення учасника
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #44
19-03-2018 19:12 RE: Сигнализация для дома/квартиры

Сенс ззовні датчики ставити? Камери можна...А датчики мають всередині стояти щоб виключити фейкові спрацювання. Якби в мене так спрацьовувало то я б уже з глузду зїхав Smile Якшо там хтось у двір залізе то таке, пофіг...там красти нема чого, а будинок треба охороняти.
У мого сусіда так - на вулиці стоять. Вночі буває як завищить...при чому регулярно. Ті хто поруч живе кажуть що вже перестали звертати на те увагу (а одного разу цим можуть скористатися злодії). Сам казав йому відрегулюй нормально датчики...
А те що в мене сигналізація говорить тільки світлодіод під дахом.
Шукати всі повідомлення учасника
Chaniz Немає
Писатель
***

Повідомлень: 569
Приєднався: Dec 2012
Киев-Вишневое-Киев
есть.
Повідомлення: #45
20-03-2018 06:51 RE: Сигнализация для дома/квартиры

с сигналками немного разобрался, но все же хотел спросить, если подключатся к службе охраны, то какой? в раздумьях на ДСО, у кого какие соображение?
Шукати всі повідомлення учасника
Gamber Немає
Писатель
***

Повідомлень: 252
Приєднався: Jun 2012
Киев
Honda CR-V
Повідомлення: #46
20-03-2018 09:04 RE: Сигнализация для дома/квартиры

(19-03-2018 19:12)Salim :  Сенс ззовні датчики ставити? Камери можна...А датчики мають всередині стояти щоб виключити фейкові спрацювання. Якби в мене так спрацьовувало то я б уже з глузду зїхав Smile Якшо там хтось у двір залізе то таке, пофіг...там красти нема чого, а будинок треба охороняти.
У мого сусіда так - на вулиці стоять. Вночі буває як завищить...при чому регулярно. Ті хто поруч живе кажуть що вже перестали звертати на те увагу (а одного разу цим можуть скористатися злодії). Сам казав йому відрегулюй нормально датчики...
А те що в мене сигналізація говорить тільки світлодіод під дахом.

У меня даже в доме особо нечего брать... это дача. Все делалось для того, чтоб не курочили замки, не вырывали решетки и т.д. Если датчики ставить внутри, то будет уже поздно. Я приехать не успею, а уже выломают двери или окна, зайдут, перелопатят все, ничего не возьмут, а мне потом все чинить. Поэтому было принято решение ставить датчики снаружи.
Да и ложные сработки после замены датчиков бывают очень редко, примерно раз в 1.5-2 месяца

(20-03-2018 06:51)Chaniz :  с сигналками немного разобрался, но все же хотел спросить, если подключатся к службе охраны, то какой? в раздумьях на ДСО, у кого какие соображение?

Много кнсультировался по этому вопросу, почти все твердят, что если пульт, то только ДСО, главное чтоб бюджет позволил

[Зображення: 127795-6.png]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-03-2018 09:05 Gamber.)
Шукати всі повідомлення учасника
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #47
20-03-2018 09:44 RE: Сигнализация для дома/квартиры

Достатньо наліпки на паркані чи дверях що будинок під охороною. Злодії вже лізти не стануть, і не стануть розбиратися де саме стоять датчики. Полізуть до сусідів в яких немає сигналізації.
А якщо сигналізація спрацює то злодії сидіти і чекати не будуть, бо в будь-який момент може хтось прийти.

P.S. В знайомого в Києві квартира під охороною, то поруч на стіні в підїзді нашкрябали якісь мітки. Він сфоткав мені прислав. Подивилися в гуглі- а то вже злодії свої мітки ставлять - означає що квартира під охороною, нема нічого цікавого) судячи з цього працює кілька груп і одне одного попереджають...
Шукати всі повідомлення учасника
Gamber Немає
Писатель
***

Повідомлень: 252
Приєднався: Jun 2012
Киев
Honda CR-V
Повідомлення: #48
20-03-2018 10:01 RE: Сигнализация для дома/квартиры

(20-03-2018 09:44)Salim :  Достатньо наліпки на паркані чи дверях що будинок під охороною. Злодії вже лізти не стануть, і не стануть розбиратися де саме стоять датчики. Полізуть до сусідів в яких немає сигналізації.
А якщо сигналізація спрацює то злодії сидіти і чекати не будуть, бо в будь-який момент може хтось прийти.

P.S. В знайомого в Києві квартира під охороною, то поруч на стіні в підїзді нашкрябали якісь мітки. Він сфоткав мені прислав. Подивилися в гуглі- а то вже злодії свої мітки ставлять - означає що квартира під охороною, нема нічого цікавого) судячи з цього працює кілька груп і одне одного попереджають...

АплодисментыАплодисментыАплодисменты
Меня даже 2 муляжа камер не спасло))))
Выломали двери с мясом и забрали 2 алюминиевые миски Rolling Eyes

[Зображення: 127795-6.png]
Шукати всі повідомлення учасника
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #49
20-03-2018 10:20 RE: Сигнализация для дома/квартиры

Значить розбираються де муляжі, а де справжні)
Як я писав вище було один раз фейкове спрацювання - зразу подзвонив сусіду, він вночі переліз через паркан і все перевірив...
Шукати всі повідомлення учасника
Gamber Немає
Писатель
***

Повідомлень: 252
Приєднався: Jun 2012
Киев
Honda CR-V
Повідомлення: #50
20-03-2018 10:24 RE: Сигнализация для дома/квартиры

Ну разбираются или нет это уже дело третье. Мне нужно было предотвратить порчи дверей и окон и я это сделал Smile В моей ситуации ставить датчики внутри вообще бесполезно, т.к. если взломают, зайдут и потом убегут, услышав сирену уже после взлома - уже будет поздно, двери то сломаны...

[Зображення: 127795-6.png]
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Ремонт квартиры от А до Я Park 250 87 508 23-05-2024 14:33
Останнє: Frieren
  Интернет дома - роутер, комутатор, свитч?! AlexRS 507 115 399 31-01-2024 11:47
Останнє: Misterd
Question Охрана квартиры noto 107 46 430 19-05-2023 00:07
Останнє: Dex
  Аренда квартиры. Метро Дружбы народов. Цвях 2 917 02-09-2021 08:35
Останнє: Цвях
  Снегоуборочная техника для частного дома Мавпун 19 6 135 05-03-2021 13:53
Останнє: Railnolds
  Генератор для дома sergey412 16 6 215 19-09-2020 01:42
Останнє: Oleksii Pinchuk
  автополив для дома. Chaniz 10 4 767 04-03-2020 12:53
Останнє: Cossack
  Строительство дома за 25-30 куе. Lokki2006 174 50 521 16-12-2019 14:03
Останнє: AnyaLey
  Аренда квартиры долгосрочно Киев Ulisss 9 2 435 24-01-2018 20:35
Останнє: Эдгар
  подскажите..Что такое техпаспорт квартиры Carbonite 5 8 871 20-12-2017 00:11
Останнє: Carbonite

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1